CO
304.07
mg/m3
O3
15.68
ug/m3
PM10
27.25
ug/m3
PM2.5
24.70
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Pierogi ręcznie lepione przy zakupie 10... (2024.04.17)
Nieruchomość: do wynajęcia:
- Kawalerka do wynajęcia (2024.04.17)
Sprzedam:
- gra XXL o STRAŻY POŻARNEJ dla DZIECI ... (2024.04.17)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.16)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.14)
Różne:
- serwis okien i drzwi (2024.04.14)
Różne:
- Lamele sufitowe na wymiar, imitacja d... (2024.04.13)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.11)
Sprzedam:
- Lamele drewnopodobne na sufit prosto ... (2024.04.11)
Różne:
- Pranie mebli tapicerowanych-sofy,kana... (2024.04.10)
- Obserwator:
› Zdobywca Superpucharu Polski poprowadzi Karkonosze
2024.04.19 00:01
- DALIUS DZIENANOSKY:
› Zdobywca Superpucharu Polski poprowadzi Karkonosze
2024.04.18 23:49
- Bolo:
› Zestaw par 25. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.04.18 22:55
- Kibic:
› Zestaw par 14. kolejki B klasy
2024.04.18 22:25
- Kibic:
› Zestaw par 20. kolejki A klasy
2024.04.18 22:03
dolar amerykański | 1 USD | 4.0559 | |
euro | 1 EUR | 4.3309 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4637 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0589 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1714 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Wyniki i tabele po I kolejce B-klasy
I kolejka B-klasy:niedziela, 17 sierpnia 2014:
grupa I:
Bóbr Opawa - Olimpia II Kamienna Góra 2-9
Husaria Grzędy - Pagaz Krzeszów 1-5
Auxilia Janiszów - Lesk Sędzisław 1-3
Spójnia Sady - Kwarc Pisarzowice 2-3
Amfibolit Leszczyniec - Victoria Czadrów 5-1
Dragon Miszkowice - Uran Okrzeszyn 4-1
Gnejs Ogorzelec - Orły Lipienica 1-2
1. | Olimpia II Kamienna Góra | 1 | 3 | 9-2 |
2. | Amfibolit Leszczyniec | 1 | 3 | 5-1 |
3. | Pagaz Krzeszów | 1 | 3 | 5-1 |
4. | Dragon Miszkowice | 1 | 3 | 4-1 |
5. | Lesk Sędzisław | 1 | 3 | 3-1 |
6. | Kwarc Pisarzowice | 1 | 3 | 3-2 |
7. | Orły Lipienica | 1 | 3 | 2-1 |
8. | Spójnia Sady | 1 | 0 | 2-3 |
9. | Gnejs Ogorzelec | 1 | 0 | 1-2 |
10. | Auxilia Janiszów | 1 | 0 | 1-3 |
11. | Uran Okrzeszyn | 1 | 0 | 1-4 |
12. | Husaria Grzędy | 1 | 0 | 1-5 |
13. | Victoria Czadrów | 1 | 0 | 1-5 |
14. | Bóbr Opawa | 1 | 0 | 2-9 |
grupa III:
Bazalt Wojciechów - Bielany Biedrzychowice 1-10
Kwisa Mroczkowice - Pogoń Wleń 0-3
LZS Sobota - LZS Kościelnik 4-2
Zbylut Zbylutów - Fatma Pobiedna 3-0
LZS Kotliska - Cosmos Milików - mecz odbędzie się 16 listopada (godz. 13)
Pauzują LZS Niwnice i SKS Pławna.
1. | Bielany Biedrzychowice | 1 | 3 | 10-1 |
2. | Pogoń Wleń | 1 | 3 | 3-0 |
3. | Zbylut Zbylutów | 1 | 3 | 3-0 |
4. | Sobota | 1 | 3 | 3-2 |
5. | Kościelnik | 1 | 0 | 2-3 |
6. | Fatma Pobiedna | 1 | 0 | 0-3 |
7. | Kwisa Mroczkowice | 1 | 0 | 0-3 |
8. | Bazalt Wojciechów | 1 | 0 | 1-10 |
9. | Pławna | - | - | -:- |
10. | KS Kotliska | - | - | -:- |
11. | Cosmos Milików | - | - | -:- |
12. | Niwnice | - | - | -:- |
grupa IV:
Roan Tomisław - Orzeł Gościszów 0-4
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka - Jawa Otok 2-5
Kolonia Bolesławiec - LKS Ocice 3-5
LZS Nowa - LKS Kraśnik Dolny 2-4
KS Włodzice - TS Parzyce 0-2
KS Trzebień - Znicz Kruszyn 1-3
LZS Mierzwin - LKS Dobra 2-1
1. | Orzeł Gościszów | 1 | 3 | 4-0 |
2. | Jawa Otok | 1 | 3 | 5-2 |
3. | LKS Ocice | 1 | 3 | 5-3 |
4. | Kraśnik Dolny | 1 | 3 | 4-2 |
5. | Znicz Kruszyn | 1 | 3 | 3-1 |
6. | TS Parzyce | 1 | 3 | 2-0 |
7. | Mierzwin | 1 | 3 | 2-1 |
8. | Dobra | 1 | 0 | 1-2 |
9. | Kolonia Bolesławiec | 1 | 0 | 3-5 |
10. | LZS Nowa | 1 | 0 | 2-4 |
11. | KS Trzebień | 1 | 0 | 1-3 |
12. | KS Włodzice | 1 | 0 | 0-2 |
13. | Dąbrowa Bolesławiecka | 1 | 0 | 2-5 |
14. | Roan Tomisław | 1 | 0 | 0-4 |
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2014-08-17 10:51
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-06
komentarze: 124
› Zestaw par 18. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 22
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-08
komentarze: 24
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 17
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-12
komentarze: 192