157.80

96.98

7.13

4.56

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-05-19 o godzinie 20:00.

Remis w III-ligowych derbach gminy Oława

Siermiężny futbol, niegodny inauguracji III ligi dolnośląsko - lubuskiej pokazali w I połowie piłkarze Foto Higieny Gać i MKS-u Oława. Dopiero po zamianie stron derbowy pojedynek nabrał rumieńców. Już w 50-ej minucie goście z Oławy objęli prowadzenie za sprawą Prusaka. Szybko zdobyta bramka nakreśliła ich taktykę na dalsze minuty, a była nią obrona skromnego prowadzenia. W 83-ej minucie Florczyk sfaulował Pałysa w polu karnym i gospodarze otrzymali rzut karny, ponadto czerwoną kartkę obejrzał bramkarz MKS-u i jego miejsce między słupkami zajął Skorupa. Mimo to miejscowi nie wykorzystali szansy na doprowadzenie do wyrównania, bo Wejerowski fatalnie spudłował. Zrehabilitował się cztery minuty później, tym razem pokonując Skorupę. Ostatnie minuty to nawałnica Foto Higieny, jednak oławianie odparli atak i utrzymali remis do ostatniej sekundy.

FOTO HIGIENA GAĆ - MKS OŁAWA 1-1 (0-0)

Bramki: 0-1 Prusak 50', 1-1 Wejerowski 87'.
Czerwone kartki: Florczyk w 83' za akcję ratunkową.
Żółte kartki: Boczarski,Góral oraz Krzanowski, Krzyśków, Skorupa, Okoń.
Sędziował: Hubert Kut jako główny oraz Mateusz Maj i Jarosław Grobelny.
Widzów: 450.

FHG: Zajączkowski - Stawowy, P.Przytuła, Smoliński, M. Przytuła, Kucyniak, Boczarski (67' Synowiec), Zięba, Góral (74' Płomiński), Wejerowski, Florek (74' Pałys).
MKS: Florczyk - Dołgan, Kalinowski, Krzyśków, Mazur, Zapał, Szczepaniak (46' Skorupa), Kohut (80' Stępień), J. Gancarczyk, Krzanowski (80' Musiał), Prusak (67' Okoń).

2014-08-11 17:13