159.96

101.95

5.41

3.57

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-05-19 o godzinie 15:00.

Efektowna wygrana trampkarzy Karkonoszy

Od wygranej rozpoczęli gry kontrolne trampkarze Karkonoszy Jelenia Góra. Nasz zespół na boisku w Dziwiszowie pokonał MKS Oława 4-0. Goście przebywają w Kotlinie Jeleniogórskiej na obozie sportowym, ich bazą jest Karpacz.
Mecz od początku toczył się pod dyktando podopiecznych trenera Marka Siatraka, ale do przerwy udało im się zdobyć tylko jednego gola. Jego autorem był Kornel Owsiejewicz. Tuż po przerwie na 2-0 trafił Maciej Wilk skutecznie finalizując składną akcję całego zespołu. Kolejny gol to dzieło Szymona Sołtysiaka, który uderzeniem z dystansu pokonał bramkarza rywali. Wynik na 4-0 ustalił Patryk Kondraciuk wykazując się sprytem w polu karnym gości.
Jak mówi trener Siatrak, bardziej niż gra i wynik, cieszy go frekwencja, bo w środku wakacji miał do dyspozycji 16 piłkarzy. Kolejne spotkanie biało - niebiescy rozegrają już w poniedziałek (4 sierpnia 2014) na stadionie w Parku Paulinum, a ich rywalem będą rówieśnicy ze Ślęzy Wrocław. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:30.

KSK: Gawor - Czernik, Bubin, Krawczyk, Mężyk, Owsiejewicz, Sołtysiak, Kondraciuk, Łącki, Wilk, M. Młynarczyk. Rezerwowi: Gaździcki, Pakosz, Dąbrowski, Majka, Tomaszewski, K. Młynarczyk.

2014-08-02 13:13