CO
124.48
mg/m3
O3
83.11
ug/m3
PM10
16.35
ug/m3
PM2.5
12.51
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Pierogi ręcznie lepione przy zakupie 10... (2024.04.17)
Nieruchomość: do wynajęcia:
- Kawalerka do wynajęcia (2024.04.17)
Sprzedam:
- gra XXL o STRAŻY POŻARNEJ dla DZIECI ... (2024.04.17)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.16)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.14)
Różne:
- serwis okien i drzwi (2024.04.14)
Różne:
- Lamele sufitowe na wymiar, imitacja d... (2024.04.13)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.11)
Sprzedam:
- Lamele drewnopodobne na sufit prosto ... (2024.04.11)
Różne:
- Pranie mebli tapicerowanych-sofy,kana... (2024.04.10)
- R.R.:
› Zestaw par 25. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.04.19 13:28
- Kibic:
› Zestaw par 20. kolejki A klasy
2024.04.19 10:56
- Kibic:
› Zestaw par 20. kolejki A klasy
2024.04.19 10:55
- Ktoss:
› Zestaw par 20. kolejki A klasy
2024.04.19 09:48
- Kol:
› Zestaw par 14. kolejki B klasy
2024.04.19 08:30
dolar amerykański | 1 USD | 4.0688 | |
euro | 1 EUR | 4.3316 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4787 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0615 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1712 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Terminarz B-klasy 2014/2015
17 sierpnia 2014 rozpoczną zmagania piłkarze B-klasy w grupach I - IV. Tydzień później na boiska wybiegną zespoły z grupy V. Jak już wcześniej anonsowaliśmy w tym roku do ligi zgłosiły się trzy nowe zespoły: Husaria Grzędy, Zryw Bratków i SKS Pławna. Do tej grupy dołączyła Olimpia II Kamienna Góra i po roku przerwy Kwisa Kierżno. Olimpia już kilka lat temu zgłosiła swoje rezerwy, jednak nim doszło do pierwszego meczu zespół wycofał się z rozgrywek. Miejmy nadzieję, że sytuacja się nie powtórzy.Poniżej zestaw par I kolejki oraz link do całego terminarza.
I kolejka B-klasy:
niedziela, 17 czerwca 2014:
grupa I:
Bóbr Opawa - Olimpia II Kamienna Góra
Husaria Grzędy - Pagaz Krzeszów
Auxilia Janiszów - Lesk Sędzisław
Spójnia Sady - Kwarc Pisarzowice
Gnejs Ogorzelec - Orły Lipienica
Amfibolit Leszczyniec - Victoria Czadrów
Dragon Miszkowice - Uran Okrzeszyn
grupa II:
Juvenia Rybnica - Mitex Podgórzyn
GLKS Czernica - Orzeł Mysłakowice
Hottur Borowice - Energobest Miłków
Bobry Wojanów - Lotnik II Jeżów Sudecki
Czarni Strzyżowiec - Potok Karpniki
KS Maciejowa - LZS Kostrzyca
Pauzuje Pub Gol Jelenia Góra.
grupa III:
SKS Pławna - Kwisa Kierżno
KS Kotliska - Comos Milików
Bazalt Wojciechów - Bielany Biedrzychowice
Kwisa Mroczkowice - Pogoń Wleń
LZS Sobota - LZS Kościelnik
Zbylut Zbylutów - Fatma Pobiedna
LZS Niwnice - Rolnik Rząsiny
grupa IV:
Roan Tomisław - Orzeł Gościszów
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka - Jawa Otok
Kolonia Bolesławiec - LKS Ocice
KS Włodzice - TS Parzyce
LKS Mierzwin - LKS Dobra
LZS Nowa - LKS Kraśnik Dolny
KS Trzebień - LZS Kruszyn
niedziela, 24 sierpnia 2014:
grupa V:
Zryw Bratków - Granica Miłoszów
Granit Gierałtów - WKS Żarki Średnie
LZS Radogoszcz - LZS Ręczyn
LKS Porajów Kopaczów - LZS Pisarzowice
LZS Henryków - Sudety Sieniawka
Przyszłość Dłużyna Dolna - Piast Czerwona Woda.
Kompletny terminarz znajdziecie na stronie OZPN Jelenia Góra.
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2014-07-11 11:51
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-06
komentarze: 124
› Zestaw par 18. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 22
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-08
komentarze: 24
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 17
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-12
komentarze: 192