CO
137.95
mg/m3
O3
69.50
ug/m3
PM10
4.07
ug/m3
PM2.5
2.40
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Różne:
- Okazja, Zamów zestaw 5 sztuk próbek imitacj... (2024.04.19)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.04.19)
Sprzedam:
- Belki styropianowe drewnopodobne od p... (2024.04.19)
Sprzedam:
- Pierogi ręcznie lepione przy zakupie 10... (2024.04.17)
Nieruchomość: do wynajęcia:
- Kawalerka do wynajęcia (2024.04.17)
Sprzedam:
- gra XXL o STRAŻY POŻARNEJ dla DZIECI ... (2024.04.17)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.16)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.14)
Różne:
- serwis okien i drzwi (2024.04.14)
Różne:
- Lamele sufitowe na wymiar, imitacja d... (2024.04.13)
- Do Pytanie ?:
› Zestaw par 20. kolejki A klasy
2024.04.19 21:17
- Grupa 3:
› Zestaw par 20. kolejki A klasy
2024.04.19 20:56
- Pytanie ?:
› Zestaw par 20. kolejki A klasy
2024.04.19 20:32
- XYZ:
› Zestaw par 14. kolejki B klasy
2024.04.19 19:41
- SądnyDzień:
› Zestaw par 14. kolejki B klasy
2024.04.19 19:26
dolar amerykański | 1 USD | 4.0688 | |
euro | 1 EUR | 4.3316 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4787 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0615 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1712 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Terminarz A-klasy 2014/2015
W niedzielę 17 sierpnia 2014 rozpocznie się nowy sezon jeleniogórskiej A-klasy. Znamy już terminarz tych rozgrywek. Poniżej prezentujemy zestaw par I kolejki oraz link do pełnej rozpiski.I kolejka A-klasy:
niedziela, 17 sierpnia 2014:
grupa I:
Rudawy Janowice Wielkie - Lechia Piechowice
Bóbr Marciszów - Orzeł Wojcieszów
Chojnik Jelenia Góra - Olimpia II Kowary
Nysa Wolbromek - Piast Bolków
Włókniarz Chełmsko - Pogoń Świerzawa
Czarni Przedwojów - Orzeł Lubawka
Woskar Szklarska Poręba - KS Łomnica
grupa II:
Sudety Giebułtów - Orzeł Platerówka
Chmielanka Chmieleń - Iskra Łagów
Bazalt Sulików - Olsza Olszyna
Stella Lubomierz - Cosmos Radzimów
Skalnik Rębiszów - Pogoń Markocice
Błękitni Studniska Dolne - Jaśnica Opolno Zdrój
Kwisa Świeradów Zdrój - LZS Radostów
grupa III:
GKS Gromadka - LZS Łaziska
GKS Iwiny - Majdan Bolesławiec
LZS Zaręba - Górnik Węgliniec
Rybak Parowa - KS Łąka
Apis Jędrzychowice - Chrobry Nowogrodziec
KS Stare Jaroszowice - Sparta Zebrzydowa
LZS Brzeźnik - GKS Tomaszów Bolesławiecki
Kompletny terminarz znajdziecie na stronie OZPN Jelenia Góra.
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2014-07-08 14:14
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-06
komentarze: 124
› Zestaw par 18. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 22
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-08
komentarze: 24
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 17
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-12
komentarze: 192