455.46

112.97

16.56

7.61

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-04-29 o godzinie 14:00.

Komplet punktów został w Kowarach

Z zadowoleniem po meczu z Kuźnią Jawor opuszczali kowarski stadion kibice miejscowej Olimpii. Ich pupile pokonali rywali 3-1 i utrzymują bliski kontakt ze strefą miejsc premiowanych awansem do III ligi dolnośląsko - lubuskiej.
Do przerwy goli przy Karkonoskiej nie było. W 39-ej minucie bliski otworzenia wyniku był Maciej Udod, ale golkiper Kuźni nie dał się zaskoczyć. Sposób na jego pokonanie znalazł kwadrans po zmianie stron Sebastian Szujewski, który dobił piłkę po uderzeniu Udoda z narożnika pola karnego.
Zadowoleni z prowadzenia gospodarze kontrolowali przebieg spotkania i nic nie zapowiadało, że mogą stracić gola. Tak się jednak stało, bo fatalny błąd po lekkim uderzeniu z dystansu Wojciecha Sabata popełnił Emil Trynda. Jak się okazało kowarzanie bardzo szybko pozbierali się po tym ciosie, bo już cztery minuty później Marcin Krupa znalazł sposób na pokonanie Patryka Borka i było 2-1. W końcówce podopieczni trenera Mariusza Krupczaka postawili na atak i próbowali uratować remis. Szansę na to trzy minuty przed końcem miał Bartosz Fitas, ale Trynda zrehabilitował się za wcześniejszą wpadkę. Po chwili było po meczu, bo Adrian Zieliński skutecznie sfinalizował kontrę Olimpii.

OLIMPIA KOWARY - KUŹNIA JAWOR 3-1 (0-0)

Bramki: 1-0 Szujewski 60', 1-1 Sabat 74', 2-1 Krupa 78', Zieliński 88'.
Czerwone kartki: Serweciński za dwie żółte w 90'.
Żółte kartki: Bębenek oraz Gołąbek, Kruczek, Orda, Fitas.
Sędziowali: Adam Karasewicz jako główny oraz Marcin Fajfer i Rafał Świerczak.
Widzów: 300.

OLIMPIA: Trynda - Smoczyk, Kuźniewski, Kraiński, Han, Szaraniec (67' Zatylny), Bębenek, Chajewski (59' Milczarek), Szujewski, Krupa (89' Rodziewicz), Udod (82' Zieliński).
KUŹNIA: P. Borek - Pietruszka, Orda, Rakszewski, Kruczek, Przerywacz (70' Krupczak), Gołąbek (77' Burszta), Fitas, E. Borek (66' Serweciński), Zieliński (62' Sabat), Bagiński.

2014-04-26 19:37