CO
301.32
mg/m3
O3
84.93
ug/m3
PM10
5.86
ug/m3
PM2.5
2.87
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.03.28)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione mix smaków (2024.03.27)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.03.26)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.25)
Sprzedam:
- Maskownice na wymiar belki rustykalne... (2024.03.25)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione wielkanocne (2024.03.24)
Dam pracę:
- Kierowca Kat.C (2024.03.24)
Kupię:
- KUPIĘ OBRAZY - SKUP OBRAZÓW - OLEJNE, A... (2024.03.22)
Dam pracę:
- Prace pomocnicze i rozbiórkowe Niemcy (2024.03.22)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.22)
- Kibic:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 12:09
- Do tego młota wyżej:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 06:13
- ,,,:
› PIŁKARSKA DEBATA WYBORCZA
2024.03.29 03:07
- biernat:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 01:25
- kapusta:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 01:22
dolar amerykański | 1 USD | 3.9886 | |
euro | 1 EUR | 4.3009 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.425 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.03 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.17 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Wyniki i tabele po XVIII kolejce B-klasy
XVIII kolejka B-klasy:sobota, 19 kwietnia 2014:
grupa III:
LZS Kotliska - Chmielanka Chmieleń 1-3
Bielany Biedrzychowice - Pogoń Wleń 2-2
Kwisa Mroczkowice - Zbylut Zbylutów 3-0 (1-0)
Orzeł Gościszów - Sudety Giebułtów 0-2
LZS Niwnice - Bazalt Wojciechów 4-1 (2-0)
LZS Sobota - Fatma Pobiedna 1-5 (1-1)
Rolnik Rząsiny - Granit Gierałtów 2-0 (1-0)
WG OZPN zweryfikował wyniki spotkań Pogoń Wleń - LZS Niwnice z 3-3 na 0-3 vo. oraz LZS Niwnice - Zbylut Zbylutów z 3-3 na 3-0 vo.
1. | Sudety Giebułtów | 18 | 50 | 77:21 |
2. | Chmielanka | 18 | 49 | 73:23 |
3. | Pogoń Wleń | 18 | 45 | 72:27 |
4. | Biedrzychowice | 18 | 38 | 80:39 |
5. | Fatma Pobiedna | 18 | 38 | 76:40 |
6. | Rolnik Rząsiny | 18 | 30 | 61:47 |
7. | Granit Gierałtów | 18 | 27 | 69:51 |
8. | Orzeł Gościszów | 18 | 22 | 46:45 |
9. | LZS Niwnice | 18 | 17 | 29:54 |
10. | LZS Sobota | 18 | 14 | 35:54 |
11. | Kotliska | 18 | 14 | 35:70 |
12. | Zbylut Zbylutów | 18 | 12 | 23:52 |
13. | Kwisa Mroczkowice | 18 | 7 | 24:92 |
14. | Bazalt Wojciechów | 18 | 7 | 29:111 |
grupa IV:
TS Parzyce - LKS Kraśnik Dolny 2-1
Roan Tomisław - KS II Stare Jaroszowice 1-2
LZS Nowa - GKS Gromadka 1-4
KS Trzebień - Znicz Kruszyn 3-3 (0-1)
KS Włodzice - Kolonia Bolesławiec 1-0 (1-0)
LKS Dobra - Rybak Parowa 0-4
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka - LKS Mierzwin, godz. 16:00
1. | GKS Gromadka | 18 | 46 | 79:28 |
2. | Rybak Parowa | 18 | 41 | 80:41 |
3. | LKS Kraśnik Dolny | 18 | 32 | 49:38 |
4. | TS Parzyce | 18 | 33 | 69:39 |
5. | KS Trzebień | 18 | 31 | 47:49 |
6. | Znicz Kruszyn | 18 | 31 | 66:46 |
7. | LKS Dobra | 18 | 29 | 42:33 |
8. | LZS Nowa | 18 | 28 | 50:42 |
9. | Stare Jaroszowice II | 18 | 27 | 51:50 |
10. | KS Włodzice | 18 | 20 | 31:62 |
11. | LZS Mierzwin | 17 | 18 | 32:33 |
12. | Kolonia Bolesławiec | 18 | 18 | 32:44 |
13. | Bóbr Dąbrowa Bol. | 17 | 8 | 20:75 |
14. | Roan Tomisław | 18 | 0 | 16:84 |
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2014-04-19 09:55
› Wyniki i tabele po 17. ...
2024-03-23
komentarze: 163
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 12
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 49
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-03-16
komentarze: 152
› Zestaw par 17. kolejki ...
2024-03-18
komentarze: 57