81.43

88.17

14.41

9.55

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-05-03 o godzinie 22:00.

KPR wciąż bez wygranej na turnieju w Gdyni

Nadal bez wygranej pozostają podczas Międzynarodowego Turnieju Piłki Ręcznej Kobiet w Gdyni zawodniczki KPR Jelenia Góra. Drugiego dnia zawodów jeleniogórzanki uległy Startowi Elbląg 22:27 (12:14) i Politechnice Koszalin 20:24 (7:13).

Spotkanie jeleniogórzanek z elblążankami było bardzo wyrównane i obfitowało w wiele ostrych zagrań, których konsekwencją było wiele wykluczeń. O przegranej KPR zadecydowała słabsza postawa jeleniogórzanek w ostatnich 10 minutach gry, kiedy to opadły one z sił i popełniły sporo prostych błędów. Na wyróżnienie w naszym zespole zasługują bramkarki Martyna Kozłowska i Agnieszka Szalek oraz Anna Świdzińska. Słabiej zagrały skrzydłowe i to też był jedne z powodów naszej porażki.

O przegranej w drugim meczu jeleniogórzanek z Politechniką Koszalin zdecydowała głównie ich słabsza postawa w pierwszej połowie meczu. Nasza drużyna zdobyła w niej tylko siedem goli i do przerwy przegrywała różnicą sześciu trafień 7:13. Po zmianie stron gra obu drużyn była juz nieco lepsza lecz nadal nie brakowało wielu niecelnych rzutów i podań. W grze obu zespołów było widać zmęczenie turniejowymi zmaganiami i na parkiecie dużo przebywały zawodniczki rezerwowe. W czasie spotkania z koszaliniankami lekkich kontuzji doznały Joanna Załoga i Anna Stanisławiszyn, na szczęście urazy te nie wydają się groźne.

KPR Jelenia Góra – Start Elbląg 22:27 (12:14)
KPR: Szalek, Kozłowska, Dąbrowska 7, Świdzińska 5, Kocela 5, Załoga 3, Fursewicz 1, Rykaczewska 1, Buklarewicz, Bułak, Kubicka, Stanisławiszyn, Konsur, Popielarz, Muras.

KPR Jelenia Góra – AZS Politechnika Koszalińska 20:24 (7:13)

AZS Politechnika Koszalińska - VFL Oldenburg 19:28 (8:14)
Vistal Łączpol Gdynia – DHK Banik Most 38:20 (21:10)
Vfl Oldenburg – DHK Banik Most 28:18 (14:9)
Vistal Łączpol Gdynia – Start Elbląg 29:18 (15:9)

2010-08-14 20:05