Startuj z JG24.pl
Praca Kowary Polityka prywatności Redakcja Kontakt
logowanie
wpisz swój login:
wpisz swoje hasło:
załóż konto
Monitoring jakości powietrza w Jeleniej Górze

CO

94.94

mg/m3

O3

48.28

ug/m3

PM10

21.19

ug/m3

PM2.5

18.55

ug/m3

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-03-19 o godzinie 05:00.

Pogoda w Jeleniej Górze

pochmurnie

0.3°C 1023 hPa 79%
Sportforever sklep sportowy Jelenia Góra
Ostatnie komentarze

- listek na twarz 46.204:
Wyniki i tabele po 16. kolejce A-klasy
czas 2024.03.19 06:05

- górnik torcida hools:
Zestaw par 17. kolejki ligi okręgowej
czas 2024.03.19 06:01

- dh 10:
Zestaw par 17. kolejki A-klasy

- grupa 2:
czas 2024.03.19 04:15

- Kibic:
czas 2024.03.18 23:28

Kursy walut (akt. 2024-03-18)
dolar amerykański dolar amerykański 1 USD 3.9528
euro euro 1 EUR 4.3086
frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.4711
funt szterling funt szterling 1 GBP 5.0343
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.1712
Waluta:

Ilość:
Przelicznik:
0 PLN
Dodaj ogłoszenie

Praca w szklarni przy frezjach, Holandia

Dział: Dam pracę

ID: 93203

Dodano: 2016.02.08 16:15

Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. jesteśmy polską agencją zatrudnienia ściśle współpracującą z holenderskimi agencjami pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta w Holandii, poszukujemy osób do pracy w szklarni:

PRACA PRZY FREZJACH

Jeśli :
- posiadasz doświadczenie w pracy przy frezjach (mile widziane zdobyte w Holandii)
- posługujesz się komunikatywnie j. angielskim lub j. niemieckim
- cechuje Cię duża motywacja do pracy

SKORZYSTAJ Z NASZEJ OFERTY!

Twoje zadania to m.in.:
- cięcie frezji
- pielęgnacja kwiatów, układanie, pakowanie
- inne prace zlecone przez Pracodawcę

Oferujemy:
- legalną pracę na warunkach holenderskich
- zakwaterowanie oraz ubezpieczenie
- wynagrodzenia przelewane na konto
- pomoc w organizacji wyjazdu

Rozpoczęcie pracy: LUTY 2016 (ostatni tydzień)

O szczegóły pytaj w naszym biurze:

Opole
ul. Kołłątaja 15/2
T: 77 460 90 77
opole@abpraca.pl

Prosimy o CV w j. angielskim/ niemieckim, w tytule maila proszę wpisać: FREZJE

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Cert. nr cert. 5971
Oferta Pracy Tymczasowej
www.abpraca.pl

Telefon: 774609077

E-mail: opole@abpraca.pl